صفحه اصلی-قدیمی

چطور می توانم به شما کمک کنم؟
درخواست مشاوره یا پروژه
پکیج کامل ارزش گذاری، جذب سرمایه و …

محصول ساختم، اما نمیتونم بفروشم
سردرگمم و مسیرم رو گم کردم
کم درامدم، بدنبال افزایش درآمدم هستم
به دنبال سرمایه گذار هستم
کارآفرین، محقق و معلم کسب و کار

دانش آموخته‌ی دانشگاه دو رقمی جهان در انگلستان هستم. در سالهای گذشته بعنوان مشاور شرکت های دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت علمی ریاست جمهوری، همینطور بعنوان مشاور در سازمان نظام صنفی و رایانه ای کشور، بعنوان مشاور اتاق بازرگانی ایران و همینطور بعنوان منتور و مدرس کسب و کار در دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، شهید بهشتی و تقریبا تمام شهرها، دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر ایران خدمت کرده ام. در برنامه های تلویزیونی پایش شبکه یک بعنوان مشاور، مسابقه میدون شبکه 3 بعنوان مشاور اقتصادی، برنامه وقت کار شبکه ایران کالا بعنوان مدرس کسب و کار، برنامه شبکه نسیم و برنامه های دیگر تلویزیونی و رادیویی فعالیت داشته ام. پیش تر نیز با وزارت کار، وزارت اقتصاد، مجلس، اتاق تعاون و اتاق بازرگانی همکاری داشته ام. در مجموع بیش از چند هزار کسب و کار کوچک و بزرگ را از نزدیک دیده ام. بر اساس این تجارب و تجارب اجرایی و پژوهشی، 5 عنوان کتاب مختلف برای توسعه و ارتقای اکوسیستم کارآفرینی ایران ترجمه، بومی سازی و تالیف کرده ام. امروز در سامانه میدون به جذب سرمایه برای SME ها مشغولم و طرح کسب و کار و استراتژی های بازاریابی و فروش آنها را سروسامان می دهم.

جامعه کارآفرینی و استارتاپی ایران، من را بیشتر با عنوان بنیانگذار زودفود (اسنپ فود فعلی – اولین و بزرگ ترین پلتفورم سفارش اینترنتی غذا در ایران) و یک کارآفرین نمونه ملی می شناسد ولی در شرکت هایی مثل شرکت سرمایه گذاری پرشین با عنوان مدیریت بازاریابی و مهندسی فروش (۱۸۰۰ میلیارد تومان پروژه ملکی) و استارتاپ های دیگر فعالیت داشته ام که به اندازه زودفود معروف نیستند اگر چه شاید بزرگ تر و بعضا پولسازتر بوده اند. چند کسب و کار کوچک و بزرگ ساخته ام که موجب شده برخی برای معرفی من از اصطلاح کارآفرین سریالی استفاده کنند.

اقتصاد هوشمند، هوش مصنوعی، کلان داده ها(Big Data)، اینترنت اشیاء (IoT)، واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) حوزه های مورد علاقه ام هستند.

رزومه من

سنجش استعداد و هوش مالی و پولی

سنجش مسائل و موانع ذهنی شما | کمیسیون تحلیل صورت وضعیت متشکل از روانشناسان و متخصصین کسب و کار | تدوین نقشه ی راه مخصوص شما بصورت فردی | کوچینگ اختصاصی برای رفع موانع ذهنی و توانمندسازی شما ————————————————————————— دستاوردهای شما: صلح با پول / درآمد بیشتر / شغل بهتر / ازدواج بهتر (۳۰ درصد طلاق ها بدلیل مسائل مالی است) / رضایت بیشتر از زندگی ———————————————————————- مجوز عضویت در “باشگاه پول ایران”

کلیک کنید

نقشه راه استراتژیک شروع کسب و کار

هر لشکر بدون استراتژی محکوم به شکست است؛ همینطور کسب و کارهایی که مفهوم عمیق استراتژی را گم کرده اند، امروز یا فردا از صحنه محو خواهند شد. شاید استراتژی را زمانی درک خواهیم کرد که زندگی بنیانگذار ورزش رزمی جودو یعنی جیگوروکانو را بخوانیم. چه کسی تصور می کرد که فردی با ۱۵۲ سانتی متر قد، بتواند استاد بزرگ جودو باشد؟! شاید اگر ما بجای او بودیم، از قد کوتاه و وزن کم مان، احساس نقص و خجالت می کردیم اما او این ضعف را به نقطه قوت خودش تبدیل کرد.

دانلود نقشه راه شروع کسب و کار

مشاور اقتصادی مسابقه میدون

اگر کسب و کاری دارید که نیاز به دیده شدن دارد و یا برای توسعه آن به جذب سرمایه احتیاج دارید، به میدون بیایید. بعنوان یکی از اعضای تیم میدون، خدمت به کارآفرینان خوش فکر مملکتم، افتخار من است.

اطلاعات بیشتر

طرح کسب و کار – FS – BP

برای تهیه و تدوین BP و FS فرمت های متعددی وجود دارد که بررسی همه آنها برای شما ضروری نیست اما آنچه برای تامین منابع مالی مهم است، مهندسی طرح تجاری کسب و کار بر اساس انتظارات مخاطب، صنعت و کاربرد مورد نیاز است. به زبان خیلی ساده، مراحل تدوین طرح کسب و کار = تبیین صورت مساله + مطالعه و تحقیق بازار + جمع آوری داده + تحلیل داده ها + طراحی مدل کسب و کار + نگارش و تدوین طرح تجاری کسب و کار

اطلاعات بیشتر

قبل از درخواست مشاوره، ویدئوها و کتاب هایم را مطالعه کنید و اگر گره از مشکل تان باز نشد به من مراجعه نمائید.
آموزش رایگان برای همه

نیاز به مشاور یا منتور دارید؟

  • در تقسیم سهام و انتخاب شریک مشکل دارم
  • در عیارسنجی، انتخاب یا تجاری سازی ایده مشکل دارم
  • در فروش محصول یا خدمات شرکتم مشکل دارم
  • برای جذب سرمایه نیاز به کمک و BP دارم (Eng و Fa)

در هر حوزه ای که نیاز به کمک دارید، فقط زمانی به من مراجعه کنید که ویدئوهای آموزشی و کتاب های من را خوانده باشید و گره از مشکل شما باز نشده باشد؛ چراکه ارزان تر از جلسات مشاوره هستند و هزینه غیر ضروری انجام نداده اید!

درخواست مشاوره
0
سال تجربه هدایت و مدیریت تیم های مختلف
نفر ساعت تجربه مشاوره و آموزش
0
میلیون یورو ارزش کسب و کار های راه اندازی شده


کتاب هک فروشروش های نوین فروش محصولات با بکارگیری علوم کامپیوتری و هوش مصنوعی، استراتژی های قدرتمند بازاریابی و علوم روانشناسی و شخصیت شناسی؛ روشهایی که در بحران و محدودیت بودجه همچنان قدرتمندند.


کتاب تقسیم سهام داینامیکروشی نوین، علمی و کاربردی برای شروع کسب و کار با پول کم.این اصول به شما کمک می کند تا با ساختن یک فونداسیون قدرتمند، عادلانه و اخلاق مدار بسو ساختن یک کسب و کار بزرگ و ماندگار پیش روید.


کتاب عادات ثروتمندان
 ثروت، محصول شانس، تحصیلات، سخت‌کوشی یا وراثت نیست. موفقیت مالی، فرایندی محفوظ از خطا و شکست است. این کتاب، از مراجع علمی آموزش موفقیت مالی در قرن ۲۱ است.
پیشنهاد من برای کسب و کارهای حوزه املاک و مستغلات
اطلاعات بیشتر در این مورد

وبلاگ

آخرین مقالات در حوزه کارآفرینی، استارتاپ، مدیریت، رهبری و …

لوگوی شرکت های همکار