new home page

چطور می توانم به شما کمک کنم؟

هک فروش

      کارآفرین، پژوهشگر، مولف و مدرس کسب و کار

بیش از یک دهه، سبک زندگی‌ ام مورد پسند خیلی از دوستان و اطرافیانم نبود؛ شاید این سبک و مدل زندگی را برای من که دانش آموخته‌ی دانشگاه دو رقمی جهان بودم، حماقت می‌دانستند. برای من، گذراندن تمام این مراحل سخت و ایجاد سبک زندگی مختص به خودم که یادگیری پیوسته، آفرینش و ساختن برای ماندن، بخش جدایی ناپذیر آن بوده است، زیباترین اتفاق و ارزشمند‌ترین تجربه زندگی‌ام محسوب می‌شود. تجاری سازی ایده ها، تدوین طرح تجاری و جذب سرمایه برای کسب و کارها و استارتاپ ها، بازاریابی و هک فروش حوزه هایی هستند که بطور تخصصی به آنها می پردازم. جامعه استارتاپی ایران، من را بیشتر با عنوان بنیانگذار زودفود (اسنپ فود فعلی – اولین و بزرگ ترین پلتفورم سفارش اینترنتی غذا در ایران) و یک کارآفرین نمونه ملی می شناسد ولی در شرکت هایی مثل شرکت سرمایه گذاری پرشین (۱۸۰۰ میلیارد تومان پروژه ملکی) و استارتاپ های دیگر (در زمینه های مدیریت بازاریابی و مهندسی فروش املاک، اینترنت اشیاء-IOT، واقعیت مجازی-VR، واقعیت افزوده-AR) نیز فعالیت داشته ام که به اندازه زودفود معروف نیستند اگر چه شاید بزرگ تر و بعضا پولسازتر بوده اند. چند کسب و کار کوچک و بزرگ ساخته ام که موجب شده برخی برای معرفی من از اصطلاح کارآفرین سریالی استفاده کنند. در انگلستان تحصیل کرده ام و الان مشاور کسب و کار های استارتاپی، مدرس دانشگاه، مشاور شرکت های دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت علمی ریاست جمهوری هستم و استارتاپی را در زمینه هوش مصنوعی و کلان داده ها(Big Data) هدایت می کنم.

رزومه من

سنجش استعداد و هوش مالی و پولی

سنجش مسائل و موانع ذهنی شما | کمیسیون تحلیل صورت وضعیت متشکل از روانشناسان و متخصصین کسب و کار | تدوین نقشه ی راه مخصوص شما بصورت فردی | کوچینگ اختصاصی برای رفع موانع ذهنی و توانمندسازی شما
————————————————–
دستاوردهای شما:
صلح با پول / درآمد بیشتر / شغل بهتر / ازدواج بهتر (۳۰ درصد طلاق ها بدلیل مسائل مالی است) / رضایت بیشتر از زندگی
————————————————–
مجوز عضویت در “باشگاه پول ایران”

کلیک کنید

نقشه راه استراتژیک کسب و کار

هر لشکر بدون استراتژی محکوم به شکست است؛ همینطور کسب و کارهایی که مفهوم عمیق استراتژی را گم کرده اند، امروز یا فردا از صحنه محو خواهند شد.
شاید استراتژی را زمانی درک خواهیم کرد که زندگی بنیانگذار ورزش رزمی جودو یعنی جیگوروکانو را بخوانیم. چه کسی تصور می کرد که فردی با 152 سانتی متر قد، بتواند استاد بزرگ جودو باشد؟!
شاید اگر ما بجای او بودیم، از قد کوتاه و وزن کم مان، احساس نقص و خجالت می کردیم اما او این ضعف را به نقطه قوت خودش تبدیل کرد.

کلیک کنید

منتور اقتصادی مسابقه میدون

اگر کسب و کاری دارید که نیاز به دیده شدن دارد و یا برای توسعه آن به جذب سرمایه احتیاج دارید، به میدون بیایید.
بعنوان یکی از اعضای تیم میدون، خدمت به کارآفرینان خوش فکر مملکتم، افتخار من است.

کلیک کنید

طرح کسب و کار – FS – BP

برای تهیه و تدوین BP و FS فرمت های متعددی وجود دارد که بررسی همه آنها برای شما ضروری نیست اما آنچه برای تامین منابع مالی مهم است، مهندسی طرح تجاری کسب و کار بر اساس انتظارات مخاطب، صنعت و کاربرد مورد نیاز است.
به زبان خیلی ساده،
مراحل تدوین طرح کسب و کار = تبیین صورت مساله + مطالعه و تحقیق بازار + جمع آوری داده + تحلیل داده ها + طراحی مدل کسب و کار + نگارش و تدوین طرح تجاری کسب و کار

کلیک کنید


نیاز به مشاور و منتور دارید؟

  • در تقسیم سهام و انتخاب شریک مشکل دارم
  • در عیارسنجی، انتخاب یا تجاری سازی ایده مشکل دارم
  • در فروش محصول یا خدمات شرکتم مشکل دارم
  • برای جذب سرمایه نیاز به کمک و BP دارم (Eng و Fa)

فقط زمانی به من مراجعه کنید که در هر حوزه ای که نیاز به کمک دارید، ویدئوهای آموزشی و کتاب های من را خوانده باشید و گره از مشکل شما باز نشده باشد؛ چراکه ارزان تر از جلسات مشاوره هستند و هزینه غیر ضروری انجام داده‌اید!
درخواست مشاوره
0
سال تجربه مدیریت و رهبری تیم های مختلف
-1
نفر ساعت تجربه مشاوره و آموزش
0
میلیون یورو ارزش کسب و کار های راه اندازی شده
هک فروش
کتاب هک فروشروش های نوین فروش محصولات با بکارگیری علوم کامپیوتری و هوش مصنوعی، استراتژی های قدرتمند بازاریابی و علوم روانشناسی و شخصیت شناسی.روشهایی که در بحران و محدودیت بودجه همچنان قدرتمندند.

کتاب تقسیم سهام داینامیکروشی نوین، علمی و کاربردی برای شروع کسب و کار با پول کم.این اصول به شما کمک می کند تا با ساختن یک فونداسیون قدرتمند، عادلانه و اخلاق مدار بسو ساختن یک کسب و کار بزرگ و ماندگار پیش روید.

سنجش هوش و استعداد مالی، بهبود و ارتقای شغلی و پولی

در این پکیج ابتدا با تست های معتبر هوش و استعدادهای شما را اندازه گیری و تحلیل می کنیم و سپس موانع ذهنی که مانع موفقیت شما به اندازه شایستگی هایتان شده اند را شناسایی و رصد می کنیم. در نهایت نسبت به  رفع این موانع در یک فرآیند کوچینگ و آموزش اقدام خواهیم کرد تا میزان درآمد و رضایت شما از زندگی تان را افزایش دهیم.

 

 

اگر امروز شروع نکنیم، چه کسی برای ما این کارو خواهد کرد؟!


إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ.

در حقیقت،‏ خداوند حال هیچ قومى را تغییر نمى‏‌دهد تا زمانی که آنان خودشان حال خود را تغییر دهند. “سوره رعد”


کاری که سالهاست می خوای شروع کنی، رویایی که از شکست خوردنش می ترسی، آرزوهایی که مسخره شدن، همین الان براشون یک قدم بردار! بعد از اولین قدم، انگیزه و اشتیاق و انرژیت بیشتر میشه و درهای زیادی به روت باز میشن.

مراحل راه اندازی یک کسب و کار جدیدارزیابی و عیارسنجی ایدهانتخاب شریک و هم تیمی تقسیم سهام داینامیکآغاز اجرا
کسب و کار رویایی شما

پیشنهاد من برای کسب و کار شما

دانلود نقشه ی راه کسب و کار

وبلاگ

آخرید مقالات در حوزه کارآفرینی، استارتاپ، مدیریت، رهبری و …

نظر افرادی که پیش تر به ما اعتماد کرده اند

این یک واقعیت طولانی مدت است که یک خواننده توسط محتوای قابل خواندن یک صفحه در هنگام نگاه کردن به طرح آن پریشان می شود. نقطه با استفاده از لورم Ipsum این است که آن را به یک توزیع بیشتر یا کمتر نرمال از حروف.

این یک واقعیت طولانی مدت است که یک خواننده توسط محتوای قابل خواندن یک صفحه در هنگام نگاه کردن به طرح آن پریشان می شود. نقطه با استفاده از لورم Ipsum این است که آن را به یک توزیع بیشتر یا کمتر نرمال از حروف.

این یک واقعیت طولانی مدت است که یک خواننده توسط محتوای قابل خواندن یک صفحه در هنگام نگاه کردن به طرح آن پریشان می شود. نقطه با استفاده از لورم Ipsum این است که آن را به یک توزیع بیشتر یا کمتر نرمال از حروف.

لوگوی شرکت های همکار


09:00 الی 17:00
7 به 5

76 55 27 88 21 98+
Consult@Abbaszadeh.org
امروز با ما تماس بگیرید