مشاور مخصوص مدیران عامل

چرا هر مدیر عامل (CEO) نیاز به یک مشاور قابل اعتماد و کاربلد دارد؟

همه مدیران به دلیل نزدیکی به مسائل سازمان خودشان دچار کوری ناشی از تمرکز می شوند و از سویی دیگر بدلیل دوری از خرده مسائل شرکت که بطور مستقیم از پرسنل رده های پایین تر به آنها منتقل نمی شود، دچار کمبود اطلاعات صحیح یا دریافت اطلاعات غلط و در مواردی بدلایل ذکر شده، در یک موقعیت حساس غافلگیر می شوند.

یک CEO Advisor قبلا خودش تجربه نشستن بر صندلی CEO و سایر صندلی های مدیریتی دیگر از جمله هیات مدیره را داشته است و بعنوان یک فرد قابل اعتماد به شما در تحلیل شرایط درون سازمانی و برون سازمانی و سپس در تصمیم گیری های سخت و برآمدن از پس چالش های مختلف کمک می کند. یک CEO Advisor (مشاور مدیرعامل) کارآمد شما را حمایت می کند تا CEO بهتری باشید و مدام پیشرفت کنید و درآمدتان افزایش یابد. او شخصی است که حرفهایی را که به هیچ کس نمی توانید بزنید می شنود و به شما راه حل های اجرایی ارائه می کند.

کجا یک CEO Advisor  مناسب پیدا کنیم؟

بنظر می رسد که دانشگاه ها، سازمان ها و موسسات آموزشی محل مناسبی برای آشنایی و پیدا کردن آنچه شما به آن نیاز دارید نمی باشد چرا که قلمرو تجربیات اغلب افرادی که در این مکان ها حضور دارند همان دانشگاه و موسسات آموزشی است لذا ممکن است تحلیل ها و راهکارهایی که به شما ارائه خواهند داد از دقت، ظرافت و قابلیت اجرای مناسبی برخوردار نباشد. با توجه به آنچه گفته شد، بنظر می رسد مشاورانی که مطالعات علمی کافی و به روز (نه صرفا تحصیلات آکادمیک مرتبط) دارند و بطور موازی تجارب اجرایی در صنعت های مختلف آنها را آبدیده و کارآزموده کرده است، گزینه های مناسب تری خواهند بود تا امین و محرم و کارگشای شما باشند.

برخی شرکت ها و سازمانهایی که قبلا به ما اعتماد کرده اند