آموزش هوش مالی

هوش مالی

هوش مالی و سواد مالی نیاز به آموزش دارد همانطور که هوش عاطفی و سواد عاطفی نیاز به آموزش دارد و اگر آن را نیاموزیم نتیجه اش می شود روابطی غیرکارآمد، تنش زا و در نهایت طلاق.

فقدان سواد مالی که منجر به هوش مالی پایین می شود قطعا فقر و فشار اقتصادی را برای ما به همراه خواهد آورد. از سویی هوش مالی را نمی توان فقط با تئوری و دانش شناختی موجود در کتابها آموخت.

یکی از ضعف های آموزشی موجود در حوزه هوش مالی این است که اغلب آموزشها تئوریک هستند و نمی توانند عمیقا تاثیر ایجاد کنند یا به مهارت تبدیل شوند. در آکادمی آموزشی IBA برای این خلا راه کارهایی اجرایی اندیشیده شده که پس از بارها اجرا برای دانشجویان هوش مالی گذشته جواب خود را به تجربه پس داده اند و میانگین میزان رضایت 9.75 از 10 یکی از بالاترین امتیازاتی است که حاضرین در این کارگاه ها به کیفیت و عمق آموخته هایشان به ما داده اند. بازی های مختلفی مانند مونوپلی (Monopoly)، گردش پول و موارد مشابه به شدت مورد استقبال افراد قرار گرفته اند و استفاده از آنها در کنار آموزش های سرمایه گذاری، فروش، استارتاپ، مذاکره و …. فراتر از انتظار موجب افزایش یادگیری و مهارت افراد حاضر در کارگاه هوش مالی شده است.

اگر از فقر آموخته شده خسته و کلافه شده اید و حاضرید تصمیم جدی بگیرید و قدم های جدی بردارید، برای ثبت نام دوره کارگاهی آموزش هوش مالی با شماره 5576-8827-021 تماس بگیرید.

ثبت نام دوره های آموزشی هوش مالی و کسب و کار – ۱۳۹۷

رهایی از فقر آموخته شده | هوشیاری مالی

بازی مونوپلی | هوشیاری مالی در عمل